12:36, 05 Липня 2022

У Луцьку муніципали обіцяють штрафувати тих, хто здійснює торгівлю з авто

Скарги щодо несанкціонованої торгівлі з автомобілів на парковці, вздовж ринку «Центральний», «Пасаж» регулярно надходять на телефон гарячої лінії «Група швидкого реагування» департаменту муніципальної варти.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

Інспектори відділу протидії стихійній торгівлі неодноразово проводили роз’яснювальні бесіди з продавцями, які здійснюють торгівлю з рук у невстановленому місці, адже відповідно до Правил торгівлі на ринках, використання транспортних стоянок для продажу товарів не допускається.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 24.05.2013 № 308-1 «Про недопущення незаконної торгівлі та стихійних парковок транспорту поблизу ринків», департаментом муніципальної варти будуть вживатися до порушників заходи адміністративного впливу.

Відповідно, на суб’єктів господарювання, громадян, які здійснюватимуть торгівлю у невстановлених місцях, в тому числі з транспортних засобів на стоянках та майданчиках для паркування транспорту, інспектори департаменту складатимуть адміністративні матеріали за порушення ст. 160 КУпАП з вилученням об’єктів торгівлі.

Санкція цієї статті, передбачає відповідальність у вигляді накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Усі матеріали будуть передаватися, згідно норм ст. 221 КУпАП, до Луцького міськрайонного суду Волинської області, а вилучений товар, а саме продукти тривалого зберігання: олія, крупи, цукор тощо, на потреби Збройних Сил України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: