22:00, 11 Грудня 2022

У Луцьку муніципали фіксують факти не відновлення порушеного благоустрою

Відновлення благоустрою після земляних робіт – обов’язок балансоутримувачів інженерних мереж чи простих громадян, які отримали ордер в департаменті муніципальної варти.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

Чергова перевірка п.п.10.4.8. Правил благоустрою міста Луцька не лише в обласному центрі, а й загалом в Луцькій територіальній громаді показала, як деякі виконавці робіт нехтують своїми прямими обов’язками та несумлінно ставляться до взятих на себе зобов’язань. Так, інспектори відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти, після перевірки місць проведення земляних робіт, виявили ряд вулиць, на яких відповідальні особи не відновили порушений благоустрій. Серед таких локацій вул.  Дубнівська, 12, вул. Рівненська, 48, просп. Волі, 35, вул. Даньшина, 1, вул. Потебні, 79 а, вул. Домни Гордіюк, 33 а, вул. Гетьмана Мазепи – вул. Космонавтів. Такий стан вулиць міста є не просто не естетичним – з погіршенням погодніх умов дорога стає непрохідною, що створює масу незручностей та обурює мешканців цих районів.

«Але разом з тим,  інспектори департаменту виявили і ряд адрес, за якими відповідальні особи відновили благоустрій до стану, який передував земляним роботам. Зокрема, на вул. Світла, 1, вул. Ковельській, 100, бульв. Дружби народів, 11, вул. Потапова, 9, вул. Гончарівка, 9, вул. Рівненській, 83, вул. Лесі Українки, 24, а також в с. Вересневе на вул. Польова, 16, в с. Зміїнець на вул. Першотравнева, 30 і в с. Княгинок на вул. Соборна та вул. Інтернатська, 29 працівники відповідально поставилися до своїх обов’язків та вчасно і якісно навели лад на території, яку порушили в зв’язку з аварійними роботами», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: