22:29, 03 Вересня 2020

У Луцьку колектив новоствореного Медичного інституту зібрався на перші збори

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбулися перші збори трудового колективу новоствореного Медичного інституту, на якому були присутні ректор Анатолій Цьось і проректор з науково-педагогічної роботи та інновацій Вадим Ульянов.

Про це повідомляють на веб-сайті СНУ імені Лесі Українки.

Як відомо, у зв’язку з відкриттям у виші спеціальності «Медицина» відбулися зміни у структурі закладу. Зокрема, на базі колишнього медико-біологічного факультету створили Медичний інститут, де функціонуватиме три кафедри – фізичної реабілітації, фізичної терапії та ерготерапії, анатомії людини та гістології.

Очільник Лесиного вишу Анатолій Цьось зазначив, що початок роботи нового структурного підрозділу непростий, але це водночас дуже важливий час для колективу.

«Зараз ми повинні максимально зосередитись і направити усі свої зусилля на якісне надання освітніх послуг. Ми не можемо втратити цю спеціальність, як це було кілька років тому. Багато роботи вже зроблено, але і багато ще маємо зробити. Тому бажаю всім терпіння, натхнення та сили для продуктивної праці, а усі потрібні умови ми забезпечимо», – сказав Анатолій Васильович.

Проректор з науково-педагогічної роботи та інновацій Вадим Ульянов похвалив присутніх, що підготовка до навчального року відбувається згідно з планом і без жодних непередбачуваних ситуацій і зауважив, що тепер багато що залежить від професорсько-викладацького складу: «Нам важливо отримати позитивний фідбек від наших студентів».

Директор новоствореного Медичного інституту Андрій Поручинський запевнив, що після тривалої підготовки для діяльності Медичного інституту та навчання студентів в Університеті все є.

«Ми маємо той мінімум, який потрібний, щоб повноцінно реалізовувати навчання на І–ІІ курсі будь-якої медичної спеціальності. Наразі відбулися перші збори колективу новоствореного Медичного інституту. Вже найближчим часом ми будемо формувати робочі органи та продовжувати активну підготовку до навчального року», – підсумував директор Медичного інституту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: