13:05, 27 Травня 2024

У Луцьку із замовників будівництва хочуть стягнути 7,1 мільйона гривень коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста

Прокурори Луцької окружної прокуратури звернулися до Господарського суду Волинської області із позовами до трьох замовників будівництва, аби стягнути до бюджету громади 7,1 мільйона гривень безпідставно збережених ними коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної прокуратури.

Прокурори встановили, що суб’єкти господарювання здійснили будівництво чотирьох багатоквартирних будинків в обласному центрі Волині, проте, всупереч вимогам закону, не сплатили кошти пайової участі до місцевого бюджету.

При цьому міська рада самостійно не вживала заходів, у тому числі в судовому порядку, задля стягнення їх із замовників будівництва.

Захищаючи інтереси громади, прокурори у суді наполягатимуть, аби суб’єкти господарювання таки сплатили у бюджет кошти пайової участі.

Зауважимо, що на сьогодні за позовами органів Волинської обласної прокуратури суди відкрили провадження у 14 справах про стягнення із забудовників коштів пайової участі на суму понад 18,5 мільйона гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: