15:28, 14 Квітня 2021

У Луцьку хочуть створити школу дошлюбної підготовки

Сьогодні під час засідання Луцької ради церков розглянули багато важливих питань.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Одне з них — інституція сім’ї. Сьогодні у суспільстві відсоток розірвання шлюбу дуже високий. Багато молоді просто морально не готові до життя у сім’ї. Тож члени ради церков запропонували відкриття школи дошлюбної підготовки.

Для цього, на сьогоднішню раду запросили Олександра і Олену Юхимчуків, які організували не один захід сімейного спрямування на теренах міста та області. У них є ряд напрацювань та матеріалів.

«Кожна з конфесій, представлених у раді церков, також має власні здобутки та дидактичні матеріали у напрямку підготовки до спільного сімейного життя. Вирішили разом напрацювати курс дошлюбної підготовки і проводити його як для молодих пар, які лише планують створити родину, так і для тих, хто уже у шлюбі.

Переконаний, що якщо вдасться запустити такий проект, то це допоможе не одній сім’ї жити щасливо у шлюбі.

Говорили й про проведення ІІІ Молитовного сніданку Волині, який планували приурочити до Дня захисту дітей. Однак, через непросту ситуацію з пандемією коронавірусу, члени ради ухвалили рішення про перенесення заходу на пізніші терміни. Як варіант, він відбудеться восени», – зазначає міський голова Ігор Поліщук.

Обговорили й питання допомоги у закупівлі обладнання та меблів для Волинського обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства та дитинства. Нині там завершуються ремонтні роботи у відділеннях. Члени ради церков висловились про можливість створення єдиного рахунку, куди можна буде перераховувати кошти. Вони звернуться до своїх прихожан з проханням допомогти зі збором коштів на ці цілі.

Також з 1 вересня планують запровадити у навчальних закладах:

– факультатив “Християнська етика”. Над розробленням курсу працює робоча група, до якої увійшли педагоги, представники конфесій, науковці тощо;

– факультатив з основ сім’ї та програму з протидії шкідливим звичкам.

У планах й співпраця з місцевими телеканалами, аби члени Луцької ради церков могли виступати з актуальних питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: