17:26, 02 Грудня 2020

У Луцьку діти писали листи Святому Миколаю

Щороку 19 грудня Україна відзначає чудове свято – День Святого Миколая Чудотворця. До цього дня нам усім потрібно гарно підготуватися: зробити щось приємне для тих, кого любимо, пригадати свої хороші та погані вчинки, вибачитися перед тим, кого скривдили. Подумати, хто з людей навколо потребує співчуття та підтримки, а також, як ми можемо їм допомогти.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Аби нагадати малюкам, що Святий Миколай надзвичайно добрий та справедливий і пам’ятає про кожну дитину, управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради 1 грудня для дітей з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки, було організовано майстер-клас по написанню та оформленню листа Святому Миколаю. У листах діти ділилися своїми мріями та бажаннями, розповідали про добрі справи, просили здоров’я та миру не лише для себе, а й для своїх сестричок та братиків.

Під час написання листів діти слухали про життя та добрі справи Святого Миколая. Кожен з них ділився своїми знаннями про Чудотворця, такими простими, але по-дитячому щирими враженнями про його неймовірні дива, розповідали про свої добрі справи, які вони зробили впродовж року, усі дарували один одному посмішки та гарний настрій.

Зрозумілим для всіх було те, що День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят, яке символізує втілення мрій та віру в диво. Адже у цю казкову ніч, він приносить, кожній дитині подарунки, разом із чарівною, життєдайною силою віри у краще, яка проникає у кожне серце, що б’ється на Землі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: