15:01, 24 листопада 2022

У Луцьку частина мікрорайонів уже мають електропостачання

Частина мікрорайонів та вулиць наразі з електроенергією. В основному це будинки, які заживлені по одній лінії з об‘єктами критичної інфраструктури, електропостачання яких є пріоритетом — КНС, водозабори, котельні та інше. 

Про це інформує Луцький міський голова Ігор Поліщук.

«Всі три водозабори та основні КНС заживлені. Вода є скрізь окрім споживачів, яким неможливо подати воду через локальну аварійну ситуацію (прорив і ін.) та квартир в будинках вище 4-6 поверху у зв‘язку з відсутністю електроенергії, через що не працює підйомна станція.

Наразі заживлена частина котелень. По підключенню котельні на вул. Карбишева працюють. В багатоквартирних будинках, де встановлено ІТП, можуть бути проблеми з подачею теплоносія через відсутність електроенергії в будинку.

Ситуація з заживленням побутових споживачів буде змінюватись протягом усього дня. Частина мікрорайонів та вулиць наразі з електроенергією. В основному це будинки, які заживлені по одній лінії з об‘єктами критичної інфраструктури, електропостачання яких є пріоритетом — КНС, водозабори, котельні та інше.

Відсутність електроенергії у інших споживачів має одну єдину причину — недостатня генерація електроенергії в цілій країні через зупинку трьох АЕС. За інформацією Міненерго, пуск АЕС планується на вечір. Після цього ліміти на нашу область будуть збільшені і споживачі відчують покращення ситуації», — йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: