12:35, 05 Квітня 2022

У Луцьку більшає переселенців, які бажають скористатися безплатними обідами

У місті планують відкрити ще одну соціальну їдальню для переселенців.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Вчора пізно ввечері і вночі було два спрацювання системи оповіщення, дві тривоги. За інформацією від військової адміністрації була збита ворожа ракета в небі над Волинською областю, але, дякувати Богу, обійшлося без жертв і без втрат. Уламки ракети, яка була збита, не нанесли матеріальних збитків.

Станом на сьогодні всі комунальні підприємства, установи, організації, всі комунальні служби, які забезпечують поточну життєдіяльність міста, працюють в штатному режимі.

Транспорт працює в кількості 120 одиниць: 89 автобусів та 31 тролейбус.

Хочу сказати, що вчора у нас в соціальних їдальнях прохарчувалося 1473 особи, з яких 212 діти і 1261 особа — це дорослі. Як бачимо кількість переселенців, які бажають скористатися безкоштовними гарячими обідами щодня зростає, тому вже сьогодні думаємо над тим, де відкрити ще одну додаткову соціальну їдальню для того, щоб зняти навантаження з існуючих соціальних їдалень, уникнути черг і незручностей як для відвідувачів цих їдалень, так і персоналу.

Також хочу сказати, що вчора я підписав розпорядження про порядок виплати компенсації за прийняття вимушено переміщених осіб. Для того, щоб отримати такі компенсації за комунальні послуги, зокрема, компенсує держава 450 грн на одну особу вимушено переселену, яку ви прихистили, необхідно звернутися в ЦНАП, подати документи, заповнити відповідні додатки до цих документів. Будь ласка, звертайтеся в ЦНАП, вам нададуть всю детальну інформацію з цього приводу і допоможуть вам заповнити ці документи.

Бажаю усім спокійного дня, спокійного вечора.

Тримаймося.

Віримо у перемогу і віримо в Господа», – йдеться у зверненні Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: