19:51, 30 Грудня 2022

У Луцьку бійцям 100-ї окремої бригади територіальної оборони передали тисячу комплектів зимової форми та взуття

Тисячу пар зимового взуття та стільки ж комплектів зимової форми передали сьогодні Луцький міський голова Ігор Поліщук та голова правління Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” Катерина Шкльода бійцям 100-ї окремої бригади територіальної оборони.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Військовослужбовці перебувають на Волині та виконують певні завдання, які ставить командування. Тому посадовці спільно з благодійниками вирішили допомогти їм, щоб в зимову пору бійцям було хоча б трішки комфортніше перебувати в тих складних умовах, в яких вони сьогодні є.

За словами Ігоря Поліщука, форма комфортна та зручна, відповідає усім стандартам Збройних сил України.

“Вона складається з трьох комплектів. Це — штани вітровологозахисні, куртка вітровологозахисна та утеплювач куртки, який може одягатись окремо, коли на вулиці не сильно холодно. Взуття укріплене міцною кевларовою устілкою, яка захищає від проколів та осколків. Також взуття укомплектовано утепленою устілкою та запасною парою шнурівок”, – розповів міський голова.

Виробництвом форми та взуття займались місцеві підприємства “Едельвіка” та “ICOS”.

“Це вдвічі приємніше, адже наші жителі отримують роботу та зарплату, підприємство отримує замовлення та сплачує платежі в різні бюджети. Таким чином працює ще й економіка нашої громади”, – зазначив Ігор Поліщук.

Загалом українським військовослужбовцям вже передали 2200 комплектів форми та взуття. А найближчим часом передадуть решту комплектів для інших військових формувань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: