22:43, 16 Червня 2021

У Луцьку 40 сімей учасників АТО отримали продуктові набори

Підтримка сімей учасників АТО є одним з пріоритетних напрямків роботи Луцької міської ради. Отож, сьогодні управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки луцьких протестантських церков та депутата міської ради Романа Кравчука, провело благодійну акцію із врученням продуктових наборів для 40 родин захисників.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

З вітальним словом до присутніх звернулась Ліна Галан, начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради, та наголосила, що у межах міських цільових програм здійснюється багато заходів спрямованих на допомогу учасникам АТО та їх сім’ям. До співпраці у цьому напрямку долучається соціально відповідальний бізнес, благодійні фонди та релігійні громади. «Бажаю, щоб з кожною крупинкою, яка потрапить до вашого столу наповнювалася оселя добром і злагодою, а міцне здоров’я завжди супроводжувало вас» – сказала вона.

До захисників, з найкращими побажаннями, звернувся депутат міської ради Роман Кравчук, який передав вітання від міського голови Ігоря Поліщука та подякував усім за мужність, стійкість, незламність та небайдужість до долі України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: