16:28, 03 Грудня 2021

У Луцькраді затвердили статут Музею історії сільського господарства Волині у новій редакції

Рішенням Луцької міської ради від 30 липня цього року надали згоду на прийняття у власність Луцької міської територіальної громади частки статутного капіталу Музею історії сільського господарства Волині-скансену, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Ще у вересні між Волинською обласною радою та Луцькою міською радою підписали акт приймання-передачі прав засновника та 51 % статутного капіталу Музею. А в листопаді збори засновників ухвалили рішення про передачу Луцькій міській територіальній громаді часток у статному капіталі Музею. Йдеться про 49 %, які донедавна належали екс-директору О. Середюку та Т. Янку.

У зв’язку з цим, сьогодні, на 22-й сесії, 33 голосами “за” депутати затвердили Статут Музею історії сільського господарства Волині у новій редакції. Юридичні зміни, за словами нинішнього очільника закладу Романа Ковальчука, сприятимуть належному управлінню скансеном: дозволять зберегти колектив та забезпечити його гідною зарплатою, яка, до речі, не виплачувалася з квітня цьогоріч. Тепер повноцінним засновником музею буде Луцька міська рада, а отже правовим колізіям, є сподівання, настане кінець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: