14:05, 05 листопада 2019

У Луцькраді запевняють, що дані дітей, яким оформляють електронний квиток, будуть захищені

У соціальних мережах активісти порушують питання щодо збору та захисту персональних даних, які необхідні для отримання електронного квитка учнями загальноосвітніх навчальних закладів та пільгових категорій громадян. У Луцькраді повідомляють, що неодноразово проводили наради за участю представників Луцької міської ради, ТОВ “Сіті Кард Систем”, Управління Служби безпеки України у Волинській області та Управління Держспецзв`язку у Волинській області щодо виконання Закону України “Про захист персональних даних” при запровадженні електронного квитка.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Як зазначають у Луцькраді, представники ТОВ “Сіті Кард Систем” надали усі необхідні документи щодо сертифікації обладнання, захисту мереж, зберігання інформації тощо. Тому всі особисті дані представників пільгової категорії громадян, учнів закладів загальної середньої освіти та їх батьків будуть надійно захищені у відповідності до вимог чинного законодавства.

“Інформуємо, що з даних, зазначених у заявах батьків, до бази даних автоматизованої системи обліку та оплати проїзду вноситимуть лише прізвище, ім’я, по батькові дитини, назва населеного пункту (без вулиці, будинку), вид та тип електронного квитка, центр видачі, дата видачі, мобільний телефон, електронна пошта, серія та номер документу-посвідчення, що надає право на пільговий проїзд. Внесені дані не підлягають розповсюдженню, копіюванню, експорту з системи, навіть оператор карткового центру не матиме доступу до інших дій, окрім внесення вищевказаних даних. Заповнені заяви у картковому центрі не зберігатимуть, а передаватимуть у міську раду”, — йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: