17:26, 07 Червня 2024

У Луцькраді вітали призерів Всеукраїнських змагань «Тато, мама, я – активна сім’я!»

1 червня, з нагоди Дня захисту дітей, у Києві відбулися Всеукраїнські фінальні змагання «Тато, мама, я – активна сім’я!». У змаганнях взяли участь 80 родин з різних куточків України. Місто Луцьк представляли дві сім’ї – Возняки та Демчуки.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Луцький міський голова Ігор Поліщук особисто привітав активних та спортивних лучан і вручив їм подарунки, відзначивши їхні зусилля та досягнення. Він підкреслив важливість подібних заходів для зміцнення родинних зв’язків і популяризації здорового способу життя.

“Дякую вам за те, що уже багато років берете участь в акції, та вітаю з гарними результатами на Всеукраїнському етапі. На превеликий жаль, через війну багато сімей руйнуються. І нашим завданням, в умовах глобальної демографічної кризи, є зміцнення інституту сім’ї, пропагування здорового способу життя, щоб діти росли здоровими та активними, адже від цього залежить їхнє майбутнє”, – резюмував Ігор Поліщук.

Попередньо ці сім’ї продемонстрували високі результати на місцевих етапах. На міському етапі сім’я Демчуків зайняла 1 місце, а сім’я Возняків – 3 місце. На обласному етапі Демчуки знову вибороли 1 місце, а Возняки – 4 місце, що дозволило їм представляти Луцьк на національному рівні.

До складу команд у змаганнях входили тато, мама та дитина віком від 7 до 12 років. Відповідно до програми, команди змагалися у фізичних вправах на силу, швидкість, спритність, кмітливість, точність, координацію та витривалість. Серед випробувань були вправи “Тягни”, “Колісниця”, “Бігом на дачу”, “Подолання надувної смуги перешкод”, “Еверест”, “Водолій”, “Попелюшка”, “НЛО”, “Снайпер”, “Лава” та “Хто не скаче, той москаль”.

«Лучани показали відмінні результати у наполегливій боротьбі: сім’я Возняків – Іван, Христина та Людмила – здобула срібло, а сім’я Демчуків – Вадим, Юлія та Злата – виборола бронзу.

Луцька міська рада щиро вітає сім’ї Возняків і Демчуків із заслуженими нагородами та бажає їм нових спортивних перемог і досягнень!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: