18:24, 22 листопада 2022

У Луцькраді відбулася зустріч із представниками Ради Європи

22 листопада в Луцьку перебувала делегація представників Офісу Ради Європи в Україні. Метою візиту стало обговорення Програми сприяння розвитку волонтерства міської територіальної громади на 2023-2025 роки, яку наразі розробляє проект Ради Європи. Оскільки декілька громад, в тому числі й Луцька міська територіальна громада, висловили своє зацікавлення у розробці та впровадженні такої програми, для якісної розробки місцевої програми та проведення фахових консультацій представники Офісу Ради Європи в Україні відвідали Луцьк.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Першим пунктом стала зустріч із Луцьким міським головою Ігорем Поліщуком та заступницею Луцького міського голови Іриною Чебелюк. В ході розмови сторони обговорили важливість волонтерської роботи, особливо у сучасних умовах, механізми взаємодії та співпраці місцевої влади і волонтерських організацій. Також презентували проект типової програми. Ірина Чебелюк подякувала за співпрацю в рамках проекту та готовність Ради Європи працювати з громадою.

У рамках візиту делегації Ради Європи до Луцька також відбудеться зустріч із структурними підрозділами Луцької міської ради та депутатським корпусом. Після цього члени делегації зустрінуться з найбільш потужними волонтерськими організаціями громади. Адже саме їх бачення майбутньої програми є вкрай важливим.

Безсумнівно, волонтери – це ті люди, які на сьогоднішній день є нашими героями. В тому числі завдячуючи їхнім зусиллям, наша країна гідно протистоїть навалі ворога. Тому вкрай необхідним є підтримувати волонтерський рух!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: