12:07, 30 Березня 2022

У Луцькраді обіцяють працювати над покращенням транспортного сполучення у місті

Перевізників намагаються переконати виходити на рейси, хоча це дуже непросто, тому що велика частина водіїв і іншого персоналу пішла служити в Збройні Сили, тероборону та добровольчі формування.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Ніч пройшла спокійно. Пізно ввечері була тривога, однак, дякувати Богу, обійшлось без обстрілів. Бажаю усім, щоб і день, і вечір, і ця ніч пройшли без обстрілів, і всі наступні дні.

Всі комунальні служби міста працюють у штатному режимі.

Сьогодні у нас по транспорту працює 94 автобуси і 31 тролейбус. 120 одиниць транспорту працює.

Також хочу сказати, що розпочали роботу ті маршрути, на які був найбільший запит. Це маршрут № 25. Сьогодні виїхало шість автобусів, сьогодні він працює по новій схемі руху. Прошу звернути увагу. Схема руху оприлюднена на сайті Луцької міської ради, фейсбук-сторінці міської ради. Бачив, що й інші інтернет-видання розповсюдили.

Також працює 30 маршрут. І від вчорашнього дня працює маршрут 26а.

Пишіть мені в коментарях, де, на вашу думку, потрібно покращити транспортне сполучення. Де необхідно додати транспорту. Намагаємося реагувати на ваші прохання. Працюємо з перевізниками, намагаємося переконати виходити на рейси, хоча це дуже непросто, тому що велика частина водіїв і іншого персоналу пішла служити в Збройні Сили, тероборону, добровольчі формування. Сьогодні не так просто зібрати людей, однак, поки що, справляємося.

Хочу сказати, що за вчора у наших соціальних їдальнях прохарчувалося 823 людини. З яких 128 дітей в двох їдальнях. Звертаюся до вимушено переселених осіб, до переселенців – прошу більше користуватися їдальнею у школі № 26, щоб трошки розвантажити їдальню у гімназії № 4. Тому що навантаження у гімназії № 4 у три рази вище, ніж у 26-й школі. Його необхідно нормалізувати. Тому запрошую вас, будь ласка, користуйтеся їдальнею у 26-й школі.

Всім дякую за увагу. На цю хвилину у мене все.

Віримо у перемогу. Віримо у Господа», – йдеться у зверненні Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: