10:08, 17 Березня 2020

У Луцькому районі запровадили карантин

На території району призупинили роботу закладів громадського харчування, торгово-розважальних центрів та установ сфери послуг та торгівлі окрім продуктових магазинів, супермаркетів та аптек, в яких місцевим радам пропонується визначити граничну кількість присутніх.

Про це повідомив голова Луцької РДА Тарас Яковлев у «Фейсбук».

«Щойно провів комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Вирішили доручити головам громад Луцького району прийняти рішення, щодо призупинення роботи закладів громадського харчування, торгово-розважальних центрів та установ сфери послуг та торгівлі окрім продуктових магазинів, супермаркетів та аптек, в яких місцевим радам пропонується визначити граничну кількість присутніх!
Також заборонити масові спортивні, культурні та інші заходи. На період карантину не будуть проводитись прийоми громадян та будуть внесені зміни в роботу ЦНАПів та громадських приймалень соціальних служб.
Тому прошу врахувати, якщо запланували візит в державні органи Луцького району – отримуйте консультації та адмінпослуги за допомогою телефонного зв’язку або онлайн. При крайній необхідності відвідуйте громадські приймальні, попередньо з’ясувавши режим роботи.
І взагалі, в цей небезпечний період намагайтесь уникати людних місць – це Ваша безпека, всім здоров’я, сподіваємось на розуміння!!!»,- пише голова райдержадміністрації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: