21:18, 02 Травня 2022

У Луцькому районі розмістили майже 22 тисячі переселенців

Сьогодні, 2 травня, під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації Григорія Павловича і Валентини Рижук та керівника апарату Наталії Березної обговорили найважливіші завдання районної військової адміністрації на найближчий період.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької РДА.

Питання, що розглядалися на нараді, стосувалися надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, призначення субсидій та інших видів допомоги, моніторингу проведення компенсації місцевим бюджетам на оплату комунальних послуг, спожитих у закладах, в яких розміщені внутрішньо переміщені особи, взаємодії з обласним центром зайнятості щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Як поінформувала начальник управління соціального захисту населення Світлана Авраменко станом на 01.05.2022 згідно з відомостями, поданими територіальними громадами, у Луцькому районі розмістили 21 971 евакуйованих осіб із інших областей України.

Особливу увагу приділили питанню захисту дітей. Так, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Людмила Гладчук розповіла про особливості влаштування в умовах воєнного стану дітей, які залишилися без батьківського піклування, та поінформувала про графіки відвідування сімей, які усиновили дітей.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про виконані у звітному періоді завдання та визначили пріоритетні напрямки подальшої роботи. Зокрема, начальник управління гуманітарної політики райдержадміністрації Андрій Мельник, інформуючи про зміни в законодавстві про освіту, запропонував провести спільно з керівниками закладів освіти району нараду щодо обговорення особливостей організації навчального процесу.

За результатами наради начальник районної військової адміністрації Володимир Кец дав окремі доручення заступникам голови райдержадміністрації Григорію Павловичу і Валентині Рижук, керівнику апарату Наталії Березній та керівникам структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: