19:30, 25 Квітня 2022

У Луцькому районі хочуть організувати спільне богослужіння представників різних конфесій

Сьогодні, 26 квітня, під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації за участю заступника голови райдержадміністрації Григорія Павловича та керівника апарату Наталії Березної начальник районної військової адміністрації Володимир Кец озвучив найважливіші питання життєдіяльності району.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької РДА.

Передусім Володимир Кец привітав усіх присутніх з Великоднем, побажав мирного неба і наснаги, згадав воїнів і мирних жителів, які загинули за час повномасштабної війни в Україні.

Далі Володимир Кец озвучив результати роботи чергового засідання Ради Церков при Луцькій райдержадміністрації та дав доручення заступнику голови райдержадміністрації Валентині Рижук та начальнику управління гуманітарної політики Андрію Мельнику вивчити питання щодо організації та проведення спільного богослужіння різних релігійних конфесій району.

У ході наради обговорили питання вакцинації населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб. Як зауважив Володимир Кец, станом на 25 квітня кількість евакуйованих із інших областей України становить 19 693 осіб, а тому питання епідеміологічної безпеки залишається актуальним.

Проаналізували ряд урядових документів, що стосуються підтримки окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, зокрема, щодо надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, надання гуманітарної та іншої допомоги цивільному населенню в умовах воєнного стану в Україні, надання пільг та житлових субсидій в умовах воєнного стану.

Важливу увагу зосереджено на питанні переміщення і розташування виробничих потужностей підприємств з територій України, що наближені або знаходяться у зоні бойових дій, на територію Луцького району. Окрім того, наголошено на необхідності вивчення освітньо-професійного рівня економічно активного населення з числа внутрішньо переміщених осіб, та налагодження тісної взаємодії з обласним центром зайнятості для проведення профорієнтаційних заходів для відповідної категорії населення з подальшим працевлаштуванням.

Також проаналізували інформацію про результати посівної кампанії в районі, поданої відділом економічної діяльності та агропромислового розвитку райдержадміністрації, відповідно до якої кількість засіяних площ району становить 90-100 %.

Серед інших питань, що обговорили на нараді, – питання діяльності добровольчих формувань району, визначення потреб військових формувань, бронювання військовозобов’язаних, які працюють в органах місцевого самоврядування та на підприємствах, установах і організаціях району.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації поінформували про поточний стан справ у відповідних галузях та окреслили головні напрямки роботи на найближчий період.

За результати наради начальник районної військової адміністрації Володимир Кец дав окремі доручення заступникам голови райдержадміністрації Григорію Павловичу і Валентині Рижук, керівнику апарату Наталії Березній та керівникам структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: