20:57, 06 Вересня 2019

У Луцькому міському центрі зайнятості відбулося бліц-навчання для підприємців

Триває інформаційно-консультаційна декада служби зайнятості «Підтримка розвитку малого бізнесу». В рамках її проведення в Луцькому міському центрі зайнятості відбулося бліц-навчання для підприємців за участю представників управління з питань праці Луцької міської ради – Інни Савчук  та Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Олександра Галайко. 

Про це повідомляє Луцький міський центр зайнятості.

Надати методичну допомогу, проінформувати та убезпечити роботодавців від здійснення порушень, наслідком яких може стати притягнення до відповідальності – основна мета цієї зустрічі. На ній розглянули наступні питання: мінімальні гарантії в оплаті праці, відповідальність за порушення законодавства про  працю, особливості здійснення державного контролю за додержанням законодавства, подання звітності щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообовʼязкове соціальне страхування.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Луцького міського центру зайнятості Валерій Воробей у свою чергу нагадав про інструменти служби зайнятості щодо підтримки малого бізнесу, ознайомив з роботою відділу рекрутингу, його здобутками та перспективами співпраці.

Учасники заходу отримали відповіді на питання, що їх цікавили, обмінялись думками та досвідом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: