09:42, 01 Вересня 2022

У Луцькому міському центрі зайнятості третій рік діє проект «Територія майстерності»

У рамках проекту учасники з числа безробітних громадян, тренери, представники громадських організацій, майстри-практики обмінюються новими ідеями для відкриття власного бізнесу, навчаються перетворювати у власну справу захоплення та хобі.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Майстриня із виготовлення виробів, в’язаних гачком, Наталія Сніцар, 31 серпня в онлайн-режимі поділилася секретами своєї справи, надихнула присутніх бачити красу та втілювати свої мрії в життя навіть у воєнний час.

Наталія розповідала про техніки плетіння, матеріали, інструменти, які використовує у роботі, а присутні, в той же час, ознайомлювались із готовими виробами, які майстриня підготувала для зустрічі. Учасники захоплювались акуратністю виконання кожного елемента.

Майстриня розповіла про продажі та рекламування своєї продукції, наголосила на важливості постійного навчання, адже щоразу вдосконалює виріб під індивідуальне замовлення.

Вироби ручної роботи залишаються модними, трендовими, актуальними.І майже завжди улюблене заняття чи хобі кожної людини може стати прибутковою справою, коли вкладаєш туди душу, свою майстерність та бажання розвиватися.

В ході спілкування фахівці центру зайнятості надали інформацію про державну програму для отримання мікрогрантів для започаткування та ведення бізнесу. Повідомили, що в Луцькому міському центрі зайнятості проводиться систематична інформаційна робота з клієнтами, які бажають взяти участь в програмі з метою запуску нового або розвитку діючого бізнесу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: