15:32, 21 листопада 2019

У луцькій школі стартував проект «Помічник патрульного»

У 17 школі стартував проект «Помічник патрульного». Його реалізовують: Волинська обласна бібліотека для юнацтва, Патрульна поліція Волинської області, ГО «Молодіжна Платформа», учнівська рада Луцької школи № 17 та КЗ Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Луцької міської ради.

Про це йдеться на сторінці патрульних у “Фейсбук”.

Мета — допомогти молоді Луцької школи № 17 створити у школі безпечне освітнє середовище, підвищити знання з правової освіти і soft skills (м’які навички, які відповідають за успішну участь у робочому процесі) та налагодити співпрацю з правоохоронцями, організувати та провести разом із учнями та патрульними ряд загальношкільних заходів у формі квестів та тренінгів. За час проекту (листопад 2019-лютий 2020) інспектори навчать групи учнів, як діяти в тих чи інших ситуаціях, що можуть виникати в школі, обмінюватимуться досвідом, консультуватимуться тощо.

Учора, 20 листопада, патрульні провели перший такий урок-тренінг. Учням 8-11 класів, які виявили бажання долучитись до проекту, розказали про особливості роботи в поліції, як поводитись під час спілкування з правоохоронцями в різних ситуаціях та яка є відповідальність неповнолітніх за порушення. Дітям також пояснили різницю між різними підрозділами поліції, адже це дуже важливо.

Довідка: Проєкт впроваджується Громадською організацією «Сучасний формат» у партнерстві із організаціями: Волинський Інститут Права (м. Луцьк), Джерело надії (м. Вінниця), Асоціація економічного розвитку (м. Вознесенськ) у рамках проекту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: