16:41, 22 листопада 2019

У луцькій музичній школі комплексно відремонтували другий поверх

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук та директор департаменту культури Тетяна Гнатів завітали до Луцької музичної школи №2, де нещодавно відбувся комплексний ремонт другого поверху.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Директор закладу Ігор Павлик зустрів гостей та люб’язно ознайомив із позитивними змінами. Зокрема, він розповів, що за кошти міського бюджету у приміщенні відремонтували стіни, стелю, встановили економне освітлення, енергозберігаючі вікна, двері із звукоізоляцією. Також, за додатково залучені кошти, вдалось закупити нові та зручні стільці для відвідувачів.

«В наших музичних школах працює високодосвідчений та професійний колектив. Надзвичайно багато дітей, які займаються у цих закладах показують гарні результати на обласних, загальноукраїнських та міжнародних конкурсах. Починаючи з 2017 року, ми працюємо над тим, щоб оновити наші музичні школи, провести капітальні та поточні ремонти.

Раніше ми вже відремонтували фойє та перший поверх закладу. Зараз провели ремонт другого поверху школи для того, щоб дітям, які приходять сюди, батькам та вчителям було комфортно і затишно працювати й навчатись», – розповів Ігор Поліщук.

Окрім того, директор Луцької музичної школи №2 Ігор Павлик поділився планами на майбутню реконструкцію головного актового залу закладу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: