14:03, 18 Червня 2021

У Луцькій громаді виявили грубе порушення правил рибальства

18 червня викрили грубе порушення Правил рибальства на озері в с. Озеро Луцької ТГ. Порушення викрили завдяки повідомленню місцевих активістів спільно з рибалками-любителями.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Так, близько 4 ранку викрили громадянина, який сітним знаряддям лову здійснював вилов водних біоресурсів. Порушник встиг виловити 10 екз. карася сріблястого, загальною вагою 7 кг. Збитки, завдані рибному господарству склали 170 грн.

На особу склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі в суд для притягнення порушника до відповідальності та відшкодування завданих збитків. Заборонене знаряддя вилучили.

«Дякуємо громадянам за допомогу у виявленні правопорушень. Закликаємо громадськість і надалі інформувати рибоохоронний патруль про порушення Правил рибальства. Ваша активність допомагає попередити та не допустити значних збитків. Якщо ви стали свідком факту браконьєрства – прохання повідомляти на номер «гарячої» лінії рибпатрулю: (067) 360-78-40», – повідомив начальник Волинського рибоохоронного патрулю Тарас Куньчик.

Довідкова інформація

Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за один незаконно виловлений екземпляр карася сріблястого становить 17 грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: