09:41, 16 Березня 2022

У Луцькій громаді вилучили самогонний апарат та сурогатний алкоголь

Згідно розпорядження міського голови  від 27.02.2022 № 68 «Про заборону продажу алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі» з 07:00 години 28 лютого на території Луцької міської територіальної громади заборонено продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі до закінчення строку, на який ввели воєнний стан, та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки. Однак, не зважають ні на воєнний стан, а ні на заборони мешканці громади продовжують продавати алкоголь-сурогат та виробляти самогон.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

Інспектори департаменту провели рейд на території сіл Кульчин та Жидичин. В результаті виявили алкогольні напої та самогон, а також підготовлену до переробки «бражку». Зокрема, вилучили понад 17 літрів алкоголю та «самогонний апарат», знищили три бідони браги.

«Якщо Вам відома інформація про функціонування так званих «точок» по виготовленню або реалізації алкоголю на території Луцької міської територіальної громади, просимо повідомляти департамент муніципальної варти.

Телефон, Viber, Telegram, WhatsApp: 0670000679.

E-mail: vmd.lmr2@gmail.com

Конфіденційність гарантуємо», – пишуть муніципали.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: