20:10, 15 Березня 2022

У Луцькій громаді створили офіційний благодійний фонд допомоги ЗСУ

Підтримка Збройних сил України, сил територіальної оборони, військових госпіталів — життєво важливі для підсилення обороноздатності й наближення перемоги. Аби закумулювати необхідні ресурси і спрямувати їх на нагальні потреби українських захисників, у Луцькій громаді створили офіційний благодійний фонд допомоги Збройним силам України від Луцької територіальної громади — «Стоп російській агресії. Разом до перемоги».

Про це інформують у прес-службі Луцькради.

За ініціативою Луцької міської ради, на базі КП “Луцькводоканал” вже відкрили рахунки фонду, на які кожен небайдужий може надіслати фінансову допомогу. Допомогти можуть не тільки українці, але й жителі інших держав, а також наші земляки за кордоном. На рахунок вже поступають кошти, які будуть використані для забезпечення українських захисників, оснащення Луцького військового госпіталю, закупівлі медикаментів, обладнання, бронежилетів, захисного спорядження, проведення ремонтних робіт у медичних шпиталях тощо.

Закликаємо вас не лишатися осторонь, долучатися до збору коштів, а також до поширення цієї інформації. Просимо вас про максимальний репост серед українських і міжнародних груп, аби про надійну і перевірену можливість допомогти дізналися якомога більше людей. Діліться інформацією з друзями і знайомими в Україні і світі — допоможемо нашим захисникам, які боронять Україну, об’єднавши зусилля світової спільноти.

На рахунок фонду можна надсилати кошти у євро, злотих, доларах, фунтах. Благодійний фонд відкрили на базі КП “Луцькводоканал”, оскільки такий спосіб відповідний чинному законодавству і дозволяє налагодити швидку і ефективну роботу фонду, оптимізувати і забезпечити прозорий процес накопичення та розподілу коштів.

У подальшому КП “Луцькводоканал” оприлюднить інформацію про обсяги фінансових надходжень і їх розподіл.

Фонд має також гривневий рахунок. Детальна інформація про положення фонду розміщена на сайті КП “Луцькводоканал” у розділі “Про нас”.

Реквізити благодійного фонду: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО „ДЕРЖАВНИЙ ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИЙ БАНК УКРАЇНИ” ФІЛІЯ В М. ЛУЦЬКУ https://www.eximb.com/ua/business/financial/perelik-bankiv-korespondentiv/

Банк одержувача: Філія АТ „Укрексімбанк” в м. Луцьку 43025, Україна, м. Луцьк, вул. Б. Хмельницького, 5.

Bank of beneficiary: The state export-import bank of Ukraine, Lutsk branch 43025, Ukraine, Lutsk, B. Khmelnytskogo str. 5.

Назва клієнта, юридична адреса Одержувач: КП “Луцькводоканал” Рахунок UA503223130000026005000049784 43010, ОБЛАСТЬ ВОЛИНСЬКА, м. ЛУЦЬК, вул. ДУБНІВСЬКА, буд. 26 КП “Луцькводоканал”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: