13:05, 16 листопада 2022

У Луцькій громаді ремонтують дорожню інфраструктуру

Попри складний час, у Луцькій громаді ремонтують дорожню інфраструктуру. Станом на сьогодні, загалом поточним та капітальним ремонтом відновлюють більше тридцяти вулиць та доріг у Луцьку та навколишніх селах.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Люди звертаються та просять зробити ремонт доріг і під час особистих прийомів, і коли спілкуюся з ними в місті, – розповідає міський голова Ігор Поліщук, оглядаючи черговий відремонтований дорожній об’єкт. – Цього року уже вдалось відремонтувати кілька доріг у Луцьку та в тих населених пунктах, які приєднались до нашої громади. Робимо ремонт там, де найбільша в цьому потреба: де болото, де люди не можуть пройти до своїх домівок. Стараємось зробити якісно, покращити людям комфорт та дбаємо про інфраструктуру нашого міста”.

Нині ремонт дорожнього покриття роблять на вулицях Салтикова-Щедріна, Гончарівка та 7-му Малоомелянівському провулку в Луцьку, а також у селах Липляни, Зміїнець, Милуші та Забороль.

“Всі роботи, які розпочаті цього року, будуть завершені, – запевняє Ігор Поліщук. – На тих об’єктах, де роботи ще тривають, підрядникам залишилось близько двох тижнів до повного завершення”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: