19:25, 27 Лютого 2022

У Луцькій громаді припинять продаж алкоголю

Як пояснив міський голова Ігор Поліщук, у зв’язку з воєнним станом, припинять продаж алкоголю.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Ситуація станом на 17:30 в нашій громаді перебуває під контролем. Всі служби, організації та установи виконують свою роботу з підтримання нормальної життєдіяльності міста і наших сіл. Я також перебуваю на своєму робочому місці та виконую функціональні обов’язки.

Сьогодні ми продовжили укріпляти та доукомплектовувати блокпости, які розташовані навколо нашого міста. Місця для цих блокпостів вибрали згідно з консультаціями з військовими, поліцією, та територіальною обороню таким чином, щоб розмістити їх оптимально та не дати танкам та ворожій техніці пройти до нашого міста та до наших сіл. Є випадки, коли люди починають облаштовувати блокпости та перекривати державні дороги та міжнародні траси. Прошу вас не робити цього, оскільки цими дорогами та трасами здійснюється доставка медикаментів, продуктів харчування, техніки, зброї та багато іншого, що сьогодні потрібно для нашої громади і для всієї області.

Продовжуємо виготовлення коктейлів “Молотова”. Сьогодні в нас зосереджено в різних місцях нашої громади, в різних місцях міста та селах більше 8 тисяч коктейлів “Молотова”. Це — тільки те, що обліковано у нас. В людей, які виготовляють та зберігають в себе в гаражах та будинках, за різними оцінками є від 12 до 15 тисяч коктейлів “Молотова”. Тобто, сьогодні у нас в громаді однозначно є більше 20 тисяч коктейлів “Молотова”. Я думаю, немає необхідності пояснювати, що можна зробити такою кількістю цих коктейлів.

Сьогодні я підпишу розпорядження, яким завтра з 7 години ранку у нашій громаді, у зв’язку з воєнним станом, припинять продаж алкоголю, тому що зараз для цього не час. Зараз необхідно думати про безпеку, про порядок та дисципліну.

Прошу усіх користуватись перевіреними джерелами інформації, не піддаватись на провокації, вірити тільки тим джерелам, яким ви точно довіряєте, і які ви знаєте, що не будуть давати ту інформацію, яка може посіяти паніку і дезорганізувати та дестабілізувати ваше життя та життя нашої громади.

Нехай у нас все буде добре!

Слава Україні!»,  – йдеться у зверненні міського голови до жителів громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: