18:23, 24 листопада 2021

У Луцькій громаді планують правильно утилізовувати органічні відходи

33-ма голосами депутати затвердили Програму «Впровадження міжнародного проекту «Спільний пошук нових рішень у комунальному господарстві: поводження з органічними відходами у Луцькій міській територіальній громаді». Розробник та відповідальний розробник Програми — управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Бюджет становить 310,5 тисячі євро. 244,17 тисячі – грантові кошти, співфінансування з міського бюджету – 66,33 тисячі євро. Програма фінансуватиметься за кошти Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Її реалізовуватимуть протягом 2021-2023 років.

У рамках проекту, за словами Вікторії Гомонець, начальника управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради, запланували придбати кілька десятків компостерів для навчальних закладів Луцької міської територіальної громади. Також куплять і встановлять обладнання для очистки фільтрату на полігоні твердих побутових відходів у селі Брище.

За умови реалізації Програми та відповідно міжнародного проекту очікують такі результати:

– покращення якості надання комунальних послуг жителям Луцької міської територіальної громади;

– зменшення шкідливого впливу органічних відходів на навколишнє природне середовище;

– розробка концепції управління органічними відходами для Луцької міської територіальної громади;

– підтвердження позитивного іміджу Луцької міської територіальної громади як активного учасника міжнародних грантових програм.

Запланували й інформаційну кампанію щодо правильного поводження з органічними відходами у громаді. Досвідом ділитимуться представники Краю Ліппе (Німеччина).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: