11:37, 13 Жовтня 2021

У Луцькій громаді організують святкове дійство «Козацька Покрова в Княгининку»

14 жовтня о 14:00 на площі біля Центру культури «Княгининок» відбудеться святкове дійство «Козацька Покрова в Княгининку».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Мистецькі колективи – учасники заходу:

Народний аматорський фольклорний гурт «Берегиня». Колектив створений у 80-х роках 20 століття, є учасником різноманітних концертів, фестивалів та конкурсів.

Народний аматорський фольклорний гурт «Княгининські хорошухи». За короткий час діяльності має три Гран-прі та є лауреатом 1 премії семи міжнародних та всеукраїнських фестивалів-конкурсів. У репертуарі колективу багато як жартівливих, так і патріотичних творів, побутових картин та обрядових дійств.

Новостворений народний аматорський ансамбль народної музики «Колоритні виграчі» сподобався глядачам з першого виступу. Учасники колективу надзвичайно полюбляють імпровізацію, цікаве аранжування та власну інтерпретацію відомих музичних творів.

Дитячий зразковий ансамбль народного танцю «Первоцвіт» неодноразово зривав оплески з великих столичних сцен. Учасники колективу демонструють високий виконавський рівень, артистизм та сценічну культуру.

GetLucky – відомий кавер гурт співпрацює з зірками української сцени, виступає у містах і містечках України та за кордоном, вміє здивувати глядачів виконанням як українських хітів, так останніх синглів світових чартів багатьма мовами.

Гурт “OtVinta” з міста Рівне- хедлайнер свята, один із лідерів української рокабілі-сцени. У своїй творчості активно використовує український фолк.

В рамках мистецького дійства відбудуться і оригінальні конкурси:

– #ЖІНОЧА_СПОКУСА_КОЗАЦЬКІЇ_ВУСА.

– #Дівоча_Краса_Довга_Коса.

Для участі в конкурсах потрібно зареєструватися в локації «РЕЄСТРАЦІЯ». На учасників чекають приємні сюрпризи.

На локації бібліотеки-філії с. Княгининок відбудуться:

– OPEN-AIR «Лине слава козацька з далеких віків»;

– Книжкова виставка;

– Фотозона;

– Книжковий радар «…Хоробрими,сміливими ростіть,кордони України бережіть».

Діятиме експозиція #Іграшки Лесиного_краю. Дерев’яні та керамічні автентичні іграшки, характерні для Волині та Волинського Полісся, виготовляють для Музею села Княгининок Андрій Бондарук, Юлія Жолубак та Іван Сидорук. Проект «Іграшки Лесиного краю. Традиційні іграшки Волині та Волинського Полісся» реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду, Державного агентства розвитку туризму України та Департаменту культури Луцької міської ради.

Впродовж дня відбуватимуться козацькі забави та розваги, катання на конях, діятиме ярмарок виробів декоративно-ужиткового мистецтва, гетьманська кухня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: