14:10, 03 Вересня 2019

У Луцьк приїде відомий письменник із презентацією нової збірки

В рамках ІІ Міжнародного літературного фестивалю «Фротнера», який відбудеться 4-6 жовтня в Луцьку, в обласний центр Волині приїде письменник Юрій Іздрик. Він презентує свою нову поетичну збірку «Меланхолії».

Про це повідомляє “Стендал Луцьк”.

Юрій Іздрик — митець талановитий у багатьох галузях: він пише поезію і прозу, грає на кількох музичних інструментах та ще й малює.

До речі, цьогоріч під час «Фронтери» представлять кілька спільних проєктів талановитих людей. Так, збірку Іздрика «Меланхолії» ілюструвала Мар’яна Савка, яка виступить на фестивалі з музичним джаз-проєктом «Мар’яничі».

А сам Іздрик проілюстрував іншу книгу – «Ніхто нас тут не знає, і ми — нікого» Катерини Калитко, яка теж презентує її під час «Фронтери».

Нова ж книга поета — це збірка емоцій та сенсів.

«Тут стільки любові, скільки може вмістити серце чоловіка, яке вміє відчувати біль і красу однаково гостро», — пишуть про «Меланхолії» видавці.

Виступить поет у неділю, 6 жовтня.

Квитки на фестиваль можна придбати онлайн, в книгарнях «Є» (Лесі Українки, 30) та у Волинській обласній друкарні (просп. Волі, 27).

Також під час фестивалю «Фронтера» виступатимуть Сергій Жадан із поетичними читаннями та гуртом «Лінія Маннергейма», Тарас Прохасько, Іван Малкович, Олександр Бойченко, Макс Кідрук, Андрій Любка та інші.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: