09:11, 24 Вересня 2020

У Лесиному виші відбудеться Міжнародна конференція програми транскордонного співробітництва «Польща–Білорусь–Україна»

На базі університету відбудеться Міжнародна конференція програми транскордонного співробітництва «Польща–Білорусь–Україна», яка цьогоріч стосуватиметься безпеки у сфері охорони здоров’я на території програми. Про це повідомив 21 вересня під час зустрічі в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки доктор Лєшек Буллєр – директор Центру європейських проєктів (Варшава, Республіка Польща).

 Про це інформують на сайті університету. 

Робоча зустріч відбулася за участі ректора Лесиного вишу Анатолія Цьося, проректора з науково-педагогічної роботи та інновацій Вадима Ульянова, представника бюро ректора Марти Сидорук, доцента кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Марії Фенко, віце-президента Інституту пам’яті та культурної спадщини східного пограниччя у Варшаві Мачея Тадеуша Кулака. 

Анатолій Цьось зустрів гостей такими словами: «Ми дуже зацікавлені у хорошій співпраці. Маємо 48 університетів-партнерів, із них 31 – із Польщі. Більше того, в нас розвинена програма “Подвійний диплом”. Понад сто студентів навчаються за цією програмою в Польщі. Маємо чимало хороших спільних проєктів. Зроблю все можливе, щоб у нас була продуктивна співпраця». 

Представники польської сторони, зі свого боку, відзначили хорошу історію співпраці та партнерства між учасниками зустрічі. Присутні обговорили організаційні моменти конференції. Зокрема, йшлося про те, що захід буде відбуватись у «змішаному» режимі. Тобто частина учасників братиме участь у науковому заході очно, а ще частина долучиться в режимі онлайн.   

У програмі дійства – пленарні та секційні засідання, екскурсія містом, знайомство з результатами реалізованих проєктів у місті Луцьку за підтримки програми «Польща–Білорусь–Україна 2014–2020». 

Конференція відбудеться на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки 18–20 листопада. Тематичні напрями заходу: 

підвищення ефективності профілактики та боротьби з інфекційними захворюваннями; 

– соціально-економічні наслідки епідеміологічних ситуацій; 

– координація діяльності служб й інспекцій у разі виникнення епідеміологічних загроз; 

– достовірне інформування про загрози, пов’язані з епідемією, різними інформаційними центрами, включаючи державні установи та засоби масової інформації; 

– різноманітність позицій і думок експертів та вчених щодо протидії загрозам пандемії. 

«Для нас це добра промоція, адже ми маємо дотичні спеціальності. Це буде дуже хороша конференція. Із задоволенням долучимося», – підсумував зустріч ректор Анатолій Цьось. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: