09:12, 21 Березня 2023

У Лесиному виші організували благодійний турнір із футзалу

Захід приурочили до Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна, мета – показати унікальність та неповторність «сонячної» молоді, їхній талант і обдарованість.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

У змаганнях з футзалу взяли участь три команди: «Карітас-Спес-Луцьк», ЖКФ «Легіон» та студенти історичного факультету ВНУ. До спортивного дійства долучилися голова обласної ради, очільник відділення Національного олімпійського комітету України в області Григорій Недопад, Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку Славомір Місяк, ректор ВНУ Анатолій Цьось, волинський футболіст Артем Федецький а також голови правління ГО «Даун – синдром» Олена Мельник та БО БФ «Старе місто Луцьк» Лариса Новосад.

«Не зважаючи на повітряні тривоги і війну, ми об’єднані бажанням допомогти один одному, підтримати один одного і будемо продовжувати це робити. Завдяки чудовій ініціативі від «Карітас-Спес-Луцьк» наші «сонячні» діти беруть участь у цих спортивних змаганнях та доводять – вони такі ж майстерні, талановиті та унікальні, як і кожен з нас», – наголосив Григорій Недопад.

У призовий фонд змагань він передав футбольні м’ячі з власним підписом, а також автографом  Артема Федецького.

Під час заходу усі охочі могли придбати яскраві шкарпетки, що символізують солідарність з людьми, які мають непарну хромосому. Виручені кошти спрямують на потреби діток із синдромом Дауна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: