19:12, 25 Вересня 2020

У Лесиному виші 42 % бакалаврів навчається на державній формі

24 вересня на засіданні вченої ради Університету підсумували цьогорічну вступну кампанію. Доповідач із цього питання – відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Андрій Слащук.  

Про це інформують на сайті СНУ імені Лесі Українки.

Під час доповіді йшлося про те, що під час цьогорічної вступної кампанії задіяли 247 осіб професорсько-викладацького та допоміжного персоналу. Прийом заяв від абітурієнтів здійснювали 36 технічних секретарів приймальної комісії. Андрій Слащук високо оцінив рекламну кампанію та промоцію Університету, що позитивно вплинуло на вступну кампанію. 

Згідно з інформацією приймальної комісії, станом на 22 серпня подали від абітурієнтів для здобуття освітніх ступенів бакалавра та магістра 12191 заяву. Зокрема, для здобуття освітнього ступеня бакалавра на денну формуздобуття освіти подали 7314 заяв, а для здобуття освітнього ступеня магістра – 3059.  

«Статистика засвідчує, що кількість охочих вступити до Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки у цьому році не зменшилась, а навіть зросла майже на тисячу осіб за рахунок денної форми здобуття освіти», – зауважив відповідальний секретар, а згодом додав, що за кількістю поданих заяв виш входить п’ятірку ЗВО Західної України. 

Під час доповіді Андрія Слащука стало відомо, що цьогоріч зросли обсяги державного замовлення на денну форму здобуття освіти порівняно з обсягами держзамовлення попереднього року. Зокрема, за ОС «Бакалавр» обсяги держзамовлення зросли на 105 місць на денній формі здобуття освіти. 

На І курс за ОС «Бакалавр» зарахували 1675 студентів, зокрема 1513 – на денну форму здобуття освіти, 162 – на заочну. У відсотковому співвідношенні – 42 % бакалаврів навчається на державній формі, 58 % – за кошти фізичних і юридичних осіб. За освітнім ступенем «Магістр» зарахували 705 осіб на денну форму здобуття освіти (437 вступників – за державним замовленням, 268 зарахували за рахунок фізичних та юридичних осіб).  

«Приймальна комісія Волинського національного університету імені Лесі Українки на чолі з ректором і в подальшому проводитиме всебічну та всеохопну роботу, спрямовану на формування контингенту студентів ВНУ імені Лесі Українки. Неодмінно будуть рік за роком вдосконалюватись умови прийому абітурієнтів із урахуванням здібностей і бажань майбутніх висококваліфікованих спеціалістів нашої держави», – підсумував свою доповідь Андрій Слащук. 

Ректор вишу Анатолій Цьось високо оцінив роботу приймальної комісії: «Я вважаю, що працівники на сто відсотків виконали свої зобов’язання. Підготовлений наказ на преміювання працівників приймальної комісії. Дуже добре попрацювали технічні секретарі та декани. Цьогоріч у нас дуже хороший набір студентів». 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: