16:51, 25 Січня 2019

У Лесиному виші відкрили курси з перепідготовки для колишніх військовослужбовців. ФОТО

25 січня в університеті відбулося урочисте відкриття курсів за програмою перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас, «Менеджмент безпеки бізнесу» у рамках проекту «Допомога в соціальній адаптації звільнених військовослужбовців» за фінансової підтримки НАТО.

Про це повідомляє відділ зв’язків із громадськістю СНУ імені Лесі Українки.

Виконавець курсу – ГО «Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців» спільно з Львівським інститутом МАУП та СНУ імені Лесі Українки, де й проходитиме навчання.

У відкритті заходу взяли участь керівник ГО «Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців» Андрій Рой, заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Кошарук, в.о. Луцького міського голови Григорій Пустовіт, проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами Анна Данильчук, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та управління проектами, координатор проекту, професор Наталія Павліха, полковник Михайло Герцик, представники бригади тактичної авіації, поліції охорони, обласного військового комісаріату, військовослужбовці, викладачі.

У своєму вітальному слові Сергій Кошарук, звертаючись до присутніх, щиро побажав, щоб прагнення і зусилля організаторів максимально зреалізувались і військові після завершення курсів стали конкурентними в професійному середовищі.

Григорій Пустовіт відзначив важливість курсів для військовослужбовців, які пройшли зону бойових дій і службу в ЗСУ, подякував університету, що не стоїть осторонь від цієї теми.

«Ми повинні підтримувати людей, які звільнились і починають нове цивільне життя», – наголосив він.

Як відомо, з 2000 р. НАТО підтримує Україну в питаннях соціальної адаптації кадрових військовослужбовців, які прагнуть підвищити свої шанси на працевлаштування у цивільній сфері. Впродовж цих років курси відбулися більше ніж у 60-ти містах і селищах України. Сьогодні близько 10 тисяч колишніх військовослужбовців пройшли навчання за програмою НАТО з перепідготовки. У СНУ імені Лесі українки це вже друга група. Минулого року 28 військових завершили навчання з курсу «Менеджмент малого бізнесу».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: