15:24, 04 Березня 2020

У Китаї оприлюднили результати розтину померлих від коронавірусу

Державний комітет у справах охорони здоров’я КНР опублікував результати розтину тіл пацієнтів, які померли від коронавірусної пневмонії Cоvid-19.

Про це повідомляє “Укрінформ” із посиланням на “Сіньхуа”.

“Результати показали різні ступені легеневих мутацій, спричинених захворюванням, при цьому розмір селезінки у пацієнтів значно зменшився, а клітини міокарда також зазнали дегенерації і некрозу”, — йдеться у повідомленні.

Як повідомляли, станом на 4 березня у світі зареєстрували понад 93 000 випадків Covid-19, одужало більш як 50 000 осіб, померло — 3 198.

Водночас, за інформацією агентства, в центральнокитайській провінції Хубей, яка найсерйозніше постраждала від спалаху нової коронавірусної пневмонії (Cоvid-19), планується поетапно закривати тимчасові госпіталі й скорочувати кількість медзакладів, призначених для прийому і лікування пацієнтів з такою інфекцією.

За повідомленням заступника голови провінційного комітету у справах охорони здоров’я Ту Юаньчао, оскільки в багатьох містах провінції спостерігається нульове зростання нових підтверджених випадків захворювання, у Хубеї проведуть класифікацію районів відповідно до рівнів ризиків зараження коронавірусом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: