23:14, 14 Вересня 2022

У Кривому Розі рівень води на вулицях постійно моніторять спеціальні пости

У Кривому Розі, де сьогодні внаслідок російського ракетного удару пошкоджені гідротехнічні споруди, рівень води на вулицях постійно моніторять спеціальні пости.

Ситуація контрольована, заявив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко у «Телеграм».

«Щодо дій та наслідків від ракетного бомбардування гідротехнічних споруд Кривого Рогу. На місці удару спостерігається виток води 100 м. кубічних за секунду. Це значний об’єм. А рівень води в річці Інгулець змінюється за годину. Ми чітко усвідомлюємо масштаби задач, які стоять перед нами для ліквідації наслідків ракетних ударів», – зазначив він.

Тимошенко розповів, що рівень води по вулицях міста постійно моніторять спеціальні пости. Також, за його словами, спостерігають за приватним сектором в Інгулецькому та Центрально-Міському районі, де є ризик підтоплення.

«Це виклик для всіх нас, але ситуація контрольована. Залучені всі служби для якнайшвидшої ліквідації загрози»,  – запевнив заступник керівника ОП.

14 вересня близько 17:00 російські війська вдарили з літаків по Кривому Рогу та його околицях крилатими ракетами, внаслідок чого пошкодили гідротехнічні споруди.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: