17:38, 28 Вересня 2018

У КП «Ласка» показали, в яких умовах утримують тварин. ФОТО

Сьогодні, 28 вересня, обранці громади Юлія Дацюк, Микола Романюк, Алла Надточій, Олександр Лазука, Борис Смаль та Тетяна Янчук відвідали КП “Ласка”, аби детальніше ознайомитися з його господарською діяльністю. Директор підприємства Наталія Рудь показала, в яких умовах утримуються тварини. Там зараз нараховується близько 230 собак.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Вона показала вольєри, де утримуються здорові собаки, карантинні приміщення, які призначені для тимчасового утримання тварин після їх вилову або тимчасової ізоляції, вольєри для молодих тварин, які ще не мають щеплення, складські приміщення для продуктів харчування, обладнані холодильними камерами. Депутати також побачили нові вольєри із собаками, яких залучають до занять каністерапією для дітей з особливими потребами, та спеціалізований майданчик, який облаштовують для цих занять на території підприємства.

Також депутати побували і в новозбудованому корпусі, де знаходяться адміністративні приміщення та нові клітки. Це приміщення фактично готове до експлуатації, але тут необхідно провести каналізацію та полагодити дах, тому проведуть розрахунки, аби виділити необхідні кошти, щоб до початку зими перемістити сюди тварин.

За словами Наталії Рудь, основне завдання КП “Ласка” – відлов безпритульних тварин, їх стерилізація, та в подальшому пошук господарів. Вона наголосила, що є потреба у капітальному ремонті основного корпусу, де необхідно відремонтувати дах та провести ремонт приміщень, у яких утримують та лікують тварин.

Депутатів цікавило, яким чином керівник бачить перспективний розвиток підприємства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: