14:03, 19 Січня 2023

У Ковельському МТМО запрацював Центр психологічної реабілітації

Його відкрили на базі центральної районної лікарні (вул. Олени Пчілки,4). Питання ментального здоров’я людей в умовах війни набуло неабиякого значення і потреба в отриманні психологічної допомоги зростає. Тому ковельські медики докладають максимум зусиль, аби пацієнти отримували не лише якісні медичні послуги, а й почувалися у безпеці, знали, що про них піклуються.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради

Фахівці Ковельського МТМО допомагають адаптуватися до нових реалій життя, надають безкоштовну психологічну підтримку військовослужбовцям, учасникам АТО/ООС, членам їх сімей та сімей загиблих (померлих) бійців, внутрішньо переміщеним особам, які постраждали внаслідок воєнної агресії росії, та іншим категоріям населення.

У Центрі працює мультидисциплінарна команда у складі: психіатра, психотерапевта, психолога та медичної сестри. Послуги пацієнтам надаються амбулаторно за індивідуальними програмами реабілітації.

Про потребу у допомозі фахівця може свідчити емоційний стан: тривожність, страх, спалахи гніву та агресії, перевага негативних думок, апатія і байдужість, втрата інтересу до життя, відчуття самотності, депресія. Можливі зміни й у поведінці людини: порушення сну, втрата апетиту і ваги, зловживання алкоголем, сексуальна дисфункція, підвищена конфліктність.

Потрапити на прийом до спеціалістів Центру психологічної реабілітації можна за електронним скеруванням від сімейного чи лікуючого лікаря.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: