23:34, 19 Травня 2019

У Ковельському МТМО оновили онкологічний кабінет. ФОТО

На Волині у Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанні продовжують створювати комфортні умови для пацієнтів та працівників. 

Про це повідомляють на сайті Ковельської міськради.

У поліклінічному  відділенні на вулиці Незалежності розпочав роботу оновлений онкологічний кабінет. Ремонтні роботи там здійснили за власні кошти МТМО, а також придбали нові меблі.

Районний онколог  Галина Чиколовець розповіла, що на сьогодні у них на обліку перебуває понад дві тисячі пацієнтів з міста та району. Щороку, на жаль, в середньому у 280 мешканців виявляють онкозахворювання.

Головний лікар МТМО Олег Самчук зазначив, аби медицина для людей була доступнішою знайшли можливість зменшити вартість деяких діагностичних процедур, зокрема мамографії. Також у закладі працюють над тим, аби відмовитись від плівки, а усі знімки перевести в електронний формат.

Надзвичайно позитивним є те, що у Ковелі діє програма для підтримки онкохворих. Важливо також, щоб Ковель отримав державне фінансування для проведення у місті хіміотерапії, адже поки усі гроші, які отримує Волинь, розприділяються між лікувальними закладами, що функціонують в обласному центрі.

Олег Олексійович пообіцяв підтримку у вирішенні цього питання. Зокрема, під час зустрічей з керівниками області він неодмінно порушить цю тему.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: