22:45, 07 Червня 2021

У Ковельській школі мистецтв відбувся випускний вечір

У Ковельській школі мистецтв відбувся випускний вечір. 61 учень цьогоріч закінчив заклад. Серед них — вихованці фортепіанного, народного, духового, струнно-смичкового та струнно-народного відділів. Особливим моментом свята стало вручення свідоцтв про музичну освіту.

Про це інформують на сайті Ковельради.

Побувала на урочистостях та привітала випускників заступник міського голови Наталія Маленицька:

“Дорогі друзі, якби не склався ваш життєвий шлях, музика буде з вами завжди і всюди. Музика — це ваша перевага, ваша точка сили. Дякуйте своїм педагогам за науку і терпіння, батькам — за те, що вони вчасно розгледіли ваш талант і привели вас сюди на навчання, собі — за власну наполегливість”.

Випускникам, які мали найкращі результати у навчанні, Наталія Дмитрівна вручила подарунки. Їх отримали Софія Григола, Павло Хлуд, Дмитро Томчук.

Чимало гарних слів звучало цього вечора від начальника управління культури, молоді та спорту Андрія Мигулі, виконуючої обов’язки директора Людмили Мишковець, вчителів, випускників, батьків.

Оригінальність виступів та професійні здібності вихованців, висока майстерність викладачів під час концертної програми ще раз підтвердили, що школа є справжнім центром естетичного виховання. Тут навчають спілкуватись з музикою, слухати її, розуміти та любити. Тут працює прекрасна когорта викладачів та приходять здобувати музичну освіту надзвичайно талановиті діти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: