14:32, 20 Грудня 2021

У Ковельській громаді відкрили дитячо-спортивний майданчик за кошти громадського бюджету

Урочисте відкриття відбулося вчора, у День Святого Миколая. Туди завітав міський голова Ігор Чайка разом із секретарем міської ради Оксаною Багновою, заступником міського голови Наталією Маленицькою.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

«Це ваша заслуга, що майданчик з’явився у вашому селі. Сама ідея Громадського бюджету якраз і передбачає, що ініціатива, яка належить громаді, нею ж і підтримується. Виділяються кошти, а далі ви самі вирішуєте, що і де робити», – сказав Ігор Чайка. А також він привітав усіх  зі святами.

Цього року фінансування на реалізацію Громадського бюджету отримали сім ініціатив. Одна з них – проект з облаштування дитячо-спортивного майданчика «Садовий» в Тойкуті, вартістю 145 244 грн.

Тепер біля будинку культури, майже в центрі села – простір для відпочинку з баскетбольним майданчиком, спортивними тренажерами, гойдалками, пісочницею та парковими лавами.

Співавторка проекту і староста сіл Тойкут, Воля, Доротище, Лапні, Заріччя, Гішин, Любче Юлія Трофимчук розповіла, що ідея створити майданчик виникла ще тоді, коли існувала Тойкутська сільська рада. Але дозволити собі таку суму на його облаштування вони не могли. З приєднанням до Ковельської територіальної громади і з появою Громадського бюджету  з‘явилася можливість втілити задум у життя. До слова, на сайті Громадського бюджету його підтримали 195 людей.

Юлія подякувала тим, хто проголосував, і тим, хто допоміг проект реалізувати. А це, зокрема, місцеві підприємці, депутат Ковельської міської ради Павло Семенюк.

Найбільше старання оцінили діти. Андрій та Тимофій діляться, що  на новий майданчик тепер прибігають завжди із задоволенням. Навіть негода їм не перешкоджає.

Батьки тішаться не менше. Зокрема, Наталія Мороз подякувала за підтримку і допомогу  створенні майданчика: «Це гарне місце для відпочинку для дітей і дорослих. Коли дивимось на такий результат, у нас виникає безліч нових ідей. Їх, сподіваюсь, наша влада підтримає і буде сприяти їх реалізації».

Навесні ж розпочнуть роботи з благоустрою новоствореного простору для відпочинку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: