17:53, 14 Березня 2023

У Ковельській громаді не можуть вирішити проблему забруднення водойми через ворожий обстріл

Нафтопродукти потрапили у річку через ракетний удар рф по одному з об’єктів критичної інфраструктури на Ковельщині.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Учора у Ковелі відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів міський голова Ігор Чайка.

Останнім часом у річці Воронка, що протікає у селі Воля-Ковельська, спостерігалися ознаки нафтопродуктів, які ймовірно потрапили туди з території об’єкта критичної інфраструктури, який був уражений внаслідок ракетного удару російської федерації. За словами директора Рівненського регіонального центру обслуговування мережі Андрія Лагоди, витік відбувся у зв’язку з руйнуванням системи водопониження. Джерело забруднення нині комунальним службам вдалося локалізувати. Втім, проблему не вирішили.

Комісія ТЕБ та НС зобов’язала керівника місцевої електропідстанції забезпечити будівництво локальних очисних споруд та систему відводу дощових вод на території електропідстанції, аби уникнути забруднення водойми.

Про стан інфекційної захворюваності серед населення Ковельської громади доповіла лікар – епідеміолог районного відділу ДУ (Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України) Людмила Маляр.

З початку 2023 року до Центру ПМСД Ковельського МТМО звернулися за медичною допомогою з приводу захворюваності на ГРВІ 3 337 осіб, що становить 4,9 % населення, з них – 1 660 дітей віком до 17 років.

Крім того, зареєстрували 227 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. На жаль, двоє людей від цієї хвороби померло.

Людмила Маляр наголосила, що вакцинація проти COVID-19 доступна кожному, і пункти щеплення Ковельського МТМО забезпечені в достатній кількості вакцинами CoronoVaс та Pfizer. Відповідно до рекомендацій ВООЗ колективний імунітет формується лише при досягненні показника охоплення щепленнями не менше 95 %. Це забезпечує повноцінний захист громади від спалахів та епідемій інфекційних хвороб.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: