12:35, 28 Жовтня 2020

У Ковельське водосховище випустили понад тонну риби

27 жовтня відбулося зариблення Ковельського водосховища, що розташоване на річці Турія в межах міста Ковель. Вселення здійснювалося за рахунок Ковельської міської ради. Захід провели з метою відтворення популяцій цінних видів риб.

Про це інформує Волинський рибоохоронний патруль.

Так, до водосховища випустили 1 020,9 кг дволіток риби , середньою вагою 150 грамів/екз. Зокрема, вселили: 317,5 кг (1 764 екз) коропа, 508,6 кг (11 302 екз) карася сріблястого та 194,8 (1 218 екз) білого амура.

Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Волинського рибоохоронного патруля. Також у заході взяли участь представники Державної екологічної інспекції у Волинській області, управління капітального будівництва та ЖКГ Виконавчого комітету Ковельської міськради, відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Ковельської міськради, активісти та громадськість.

«Поповнення популяцій водних біоресурсів – один з важливих способів збільшення видового різноманіття та відновлення рибогосподарського потенціалу водойм. В останні роки стан природного відтворення водних живих ресурсів значно погіршився, тому штучне зариблення є одним зі способів вирішити ці проблеми», – прокоментував начальник Волинського рибоохоронного патрулю Тарас Куньчик.

Управління Держрибагентства у Волинській області просить громадян брати участь у збереженні рибних запасів, особливо в місцях їх вселення, і своєчасно повідомляти про порушення за номером телефону (067) 360-78-40.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: