14:03, 11 листопада 2021

У Ковельське водосховище вселили майже тонну риби

8 листопада відбулося зариблення Ковельського водосховища, що розташоване на річці Турія в межах Ковеля. Вселення здійснювали за рахунок Ковельської міської ради. Захід провели з метою відтворення популяцій цінних видів риб та біологічної меліорації від заростання вищої водяної рослинності.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Так, до водосховища випустили 874,95 кг дволіток риби: 230,45 кг (1 087 екз) коропа, середньою вагою 212 грамів/екз; 449,85 кг (6 248 екз) карася сріблястого, середньою вагою 72 грамів/екз; 135,15 кг (401 екз) білого амура, середньою вагою 337 грамів/екз та 59,5 кг (350 екз) товстолоба, середньою вагою 170 грамів/екз.

Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Волинського рибоохоронного патрулю. Також у заході взяли участь представники Державної екологічної інспекції у Волинській області, управління капітального будівництва та ЖКГ Виконавчого комітету Ковельської міськради, відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Ковельської міськради, активісти та громадськість.

«Поповнення популяцій водних біоресурсів – один з важливих способів збільшення видового різноманіття та відновлення рибогосподарського потенціалу водойм. В останні роки стан природного відтворення водних живих ресурсів значно погіршився, тому штучне зариблення є одним з способів вирішити ці проблеми», – прокоментував начальник Волинського рибоохоронного патрулю Тарас Куньчик.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: