23:14, 10 Березня 2023

У Ковелі зібрали 67 тисяч гривень на потреби ЗСУ завдяки акції у дитсадку

Підтримка дуже важлива для наших бійців, тому освітяни закладів дошкільної освіти допомагають ЗСУ добрими справами. Приклад цього — ЗДО № 14 «Перлинка», який організував благодійну акцію «Чуйне серце» у Ковелі.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

До неї долучилися батьки закладу, вихователі-методисти інших садочків міста і усі небайдужі – з чуйним серцем українці.

У рамках івенту провели пізнавальний семінар «Партнерство ЗДО та сім’ї, як важливий фактор успішного навчання, підтримки та відновлення учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану».

Його перша частина пройшла у колі батьків вихованців “Перлинки”, адже в умовах сьогодення у них виникає безліч питань щодо збереження фізичного і психічного здоров’я дітей. Відповіді вдалося отримати завдяки практичним технікам, вправам та іграм, які спрямовані на зняття психоемоційного напруження у малечі.

Другу частину організували у співпраці з Центром професійного розвитку педагогічних працівників. На акцію запросили вихователів-методистів дитсадків.

Слухачі отримали актуальну інформацію на тему «Педагогіка партнерства, як ефективна складова співпраці та комунікації учасників освітнього процесу». Дізналися про можливості онлайн-редактора «Canva».

У гості до малят завітали улюбленці українців – Пес Патрон та Вовчик Діккі, які подарували справжні, такі необхідні нині усім дітям, позитивні емоції.

Завершився захід ярмарком солодощів, які приготували батьки разом зі своїми малятами.

Під час благодійної акції «Чуйне серце» вдалося зібрати 67 тисяч гривень, які передадуть нашим захисникам на першочергові потреби для наближення Перемоги.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: