08:44, 05 Січня 2022

У Ковелі здійснювали дитячі мрії

Якщо хочеш робити добрі справи – завжди знайдеш на це час. Цю істину вже давно узяли за правило фахівці міського центру соціальних служб. І напередодні свят  організували благодійну акцію  «Моя різдвяна мрія».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Спочатку вони зібрали 50 бажань дітей із сімей, які потрапили у складні життєві обставини. Втім, коли люди почули про цю ініціативу міського голови Ігоря Чайки, то охочих потішити дітвору виявилось значно більше. Майже 70 пакунків принесли для хлопчиків та дівчаток.

Окрім колективу виконавчого комітету, мрії здійснювали працівники поліції та відділу пробації, колективи редакції газети “Вісті Ковельщини”, магазину “Фокстрот”, депутати міської та районної ради, а також ковельчани, які прочитали про акцію.

4 січня у Палаці учнівської молоді  відбулось  новорічне дійство з іграми, розвагами, танцями. Були Дід Мороз і Снігуронька. Цікаву програму підготував колектив Палацу разом зі своїми вихованцями.

На святі побували міський голова Ігор Чайка, секретар міської ради Оксана Багнова, заступник  міського голови Наталія Маленицька.

Ігор Чайка привітав усіх з Новим роком та Різдвом. Подякував дорослим, що долучилися до хорошої справи та подбали про сюрпризи для малечі. А дітям побажав, щоб їх мрії неодмінно збувались.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: