19:22, 18 Квітня 2022

У Ковелі зареєстрували понад три тисячі переселенців

Сьогодні Ігор Чайка провів оперативну нараду за участю секретаря міської ради, заступників, керуючого справами та працівників структурних підрозділів виконавчого комітету і міської ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Про хід виконання будівельно-ремонтних робіт на об’єктах комунальної власності розповів начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Сергій Дудка.

За його словами, у зв’язку з воєнним станом (Постанова Кабінету Міністрів № 590) визначили пріоритетність здійснення видатків. І наразі проведення капітальних ремонтів не проплачується, тому чимало робіт у громаді призупинили.

У зв’язку з цим, перший заступник міського голови Тарас Яковлев попросив зосередитись зараз на проектуванні, отриманні необхідних дозволів, експертиз, адже є сподівання, що ситуація зміниться на краще.

Начальник відділу обліку, розподілу та приватизації житла Ніна Іваненко поінформувала про реєстрацію громадян, які змушені покинути місце свого проживання у результаті збройного конфлікту. Для зручності людей відділ разом з управління ЦНАП працювали без вихідних.

На сьогодні у громаді зареєстрували 4 676 осіб, які залишили свої домівки. Усім їм видали довідки для отримання гуманітарної допомоги, а саме: одягу, продуктів харчування, засобів гігієни.

Водночас, здійснюється направлення чоловіків віком від 18 до 60 років до Центру комплектування та соціальної підтримки для постановки на військовий облік.

Спільно із службою у справах дітей ведеться облік діток, які прибули без батьків, з іншими членами родини. Міською владою їм надається необхідна допомога.

Йшлося на нараді й про роботу з внутрішньо переміщеними особами управління соціального захисту населення. Його начальник Софія Сагаль зупинилась на важливих аспектах діяльності структурного підрозділу.

Зокрема, вона зазначила, що у найстисліші терміни свою роботу вони переформатували. І нині 15 чоловік забезпечують співпрацю з людьми, які приїхали у громаду. На сьогодні зареєстрували 3070 внутрішньо переміщених осіб, включено їх до Єдиної інформаційної бази та відновлення соціальних послуг.

Прийняли 1600 заяв на виплату допомоги у сумі 8 млн грн ( дорослим — 2 тисячі, дітям та особам з інвалідністю — 3 тисячі) і вони внесені у спеціальний реєстр для проведення виплати через банки, вказані у зверненнях.

Софія Анатоліївна наголосила, що значну допомогу надають старости, які самі привозять документи в управління соціального захисту населення від переміщених осіб, які мешкають у селах.

Міський голова подякував усім за роботу. Ігор Чайка запросив колег та мешканців громади завтра, 19 квітня, на генеральне прибирання. Початок толоки о 10:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: