20:36, 04 Квітня 2018

У Ковелі запрошують на загальні пробіжки

Спортивний клуб «Ковель» у рамках проекту «Ковельських пробігів» розпочинає нову програму пошуку перспективних талантів та організацію спільних тренувань з бігу для всіх охочих.

Про це повідомляє прес-служба Ковельського півмарафону.

У місті Ковель 6 травня відбудеться Чемпіонат України з півмарафону «Kovel Halfmaratнon-2018».

ХІІІ Ковельський міжнародний пробіг присвячений 90-й річниці проведення маршу пробігу на Волині. До слова, перший такого роду спортивний захід відбувся в області 3 травня 1928 року.

«Ковельські побігеньки» відбуватимуться під керівництвом досвідчених тренерів та спортсменів клубу, щоб якнайкраще підготуватись до участі в Ковельському пробігу та безпечно подолати заплановану дистанцію.

Перше тренування відбулося сьогодні, 4 квітня 2018 р. на стадіоні «Верес».

Пробіжки відбуватимуться щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці о 18:00 год. Додатково інформуватимуть про спільні побігеньки в суботу та неділю.

Біг хоч і є найпростішим та найдешевшим методом занять активною фізичною культурою та спортом, але сам біомеханічний процес бігу, не є таким простим, як про його уявляють багато любителів бігу, що створює хибну думку і небезпеку травмуватися.

Кожен, хто долучиться до загальних тренувань з бігу отримає знижку на оплату стартового внеску на Ковельському пробігу 6 травня 2018 року.

У рамках чемпіонату України з півмарафону 6 травня (на дистанції – 21 097,5 м), відбудуться також естафета «Разом, ми велика сила» 7 653,5 м + 6 722 м + 6 722 м = 21 097,5 км; біг по шосе «ХІІІ-го Ковельського Міжнародного пробігу» – 7 км «Ковельські Побігеньки»; заїзд на візках спортсменів з інвалідністю ( на дистанції – 7 км) «Сильні духом – ковалі свого здоров’я!», а також сімейні забіги та змагання для дітей.

Також вперше у Ковелі відбудуться дитячі перегони на ролерах (дистанція – 6,7 км). Дорослі ж змагатимуться на лижеролерах задля популяризації першої здобутої золотої медалі на паралімпіаді ковельчанки Юлії Батенкової-Бауман – української біатлоністки та лижниці.

Організатори «Kovel Halfmaratнon-2018» – «Спортивний клуб «Ковель» та Федерація легкої атлетики України спільно із Ковельською міською радою і Федерацією легкої атлетики Волинської області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: