22:13, 13 Квітня 2022

У Ковелі запрацював клуб спілкування та дозвілля для людей, які вимушено покинули свої домівки

Учора у актовій залі ліцею № 3 імені Лесі Українки відбулося перше засідання клубу спілкування та дозвілля.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Організатори, фахівці центру професійного розвитку педагогічних працівників запевняють, що тут люди, які вимушено покинули свої домівки, почуватимуться комфортно та затишно, знайдуть справжніх друзів. Також матимуть змогу дізнатися щось нове, поділитися своїми знаннями, висловити цікаві думки, пропозиції.

Братимуть участь у засіданнях вчителі української мови та літератури закладів освіти міста. З їх слів, заняття відбуватимуться у формі невимушеного спілкування на цікаві теми, що допоможе подолати мовний бар’єр.

Прагнуть допомогти і підтримати викладачі історії. Вони також підготували пізнавальні лекції. Шкільні психологи подбають про адаптацію дітей у новому середовищі та нададуть консультації усім, хто цього потребує.

Учасникам зустрічі запропонували заповнити анкети, аби організатори змогли врахувати усі побажання, підготувати програми. Гості познайомились, розповіли про свої інтереси, запропонувати теми для обговорення, обмінялися ідеями.

Засідання клубу будуть проходити двічі на тиждень – у вівторок та четвер. Наступне – відбудеться у Публічній бібліотеці за адресою: вул. Степана Бандери, 2. Надалі про місце проведення повідомлятимуть на офіційних інтернет-ресурсах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: