14:30, 18 листопада 2021

У Ковелі запланували масштабну реконструкцію центральної частини міста та Привокзальної площі

На Ковель чекає масштабна реконструкція центральної частини міста та Привокзальної площі.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Вагомий крок у цьому напрямку зробили влітку. Провели конкурс на кращу концепцію реконструкції Привокзальної площі і визначили проект-переможець. Його автори — колектив з Луцька у складі архітекторів: Дмитра Кирилюка, Вікторії Кирилюк та Оксани Костюк.

Вони запропонували цікаве архітектурно-художнє оформлення благоустрою та озеленення. У концепції сформували чітке функціональне зонування території площі, визначили її просторове та композиційне рішення, організували транспортні та пішохідні зв’язки. Нещодавно підписали договір з проектною організацією щодо розробки проектно-кошторисної документації.

Міський голова Ігор Чайка каже, що центральна частина потребує змін. Про це йому неодноразово говорили ковельчани, чимало депутатів підтримують таку ініціативу та й час вимагає цього.

«У наступному році ми розпочинаємо ремонт Привокзальної площі. Там дуже багато роботи. У першу чергу з мережами. Цей проект реалізовуватимуть упродовж кількох років. Паралельно будемо вирішувати проблему стихійної торгівлі, тому що Привокзальна площа має непривабливий вигляд і через це», – ділиться планами мер міста.

Та додає: «Розумію тих людей, які там торгують. Втім ми рухаємось до європейських стандартів і торгівля має вестись цивілізовано. Ми запропонуємо рішення, яке задовольнить продавців і споживачів».

Зміни відбудуться у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Йдеться про облаштування нових доріжок, освітлення, встановлення нових лавок, елементів декору. Проект у роботі.

Хочуть у Ковелі оновити і адмінбудівлю міської ради. Приміщенню уже півстоліття, воно має не досить привабливий вигляд. Концепцію змін розробили. Планують благоустрій прилеглої території.

Як орієнтовно виглядатиме у майбутньому будівля міської ради, можна бачити на фото.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: